Seishin Dojo

Seishin Dojo

Seishin Dojo

Ireland
Patryk Łabuzek

Patryk Łabuzek

Instructor

Kontakt

Webside: seishindojo.shiseiryu.eu

E-mail: dojo@shiseiryu.eu

 

Wielu z nas zna japońskie określenie „do”, co oznacza „droga”. Ciągle to słyszymy. Różne sztuki walki przystosowały go do nazywania swoich stylów, takich jak Iaido, Kendo czy Aikido. Każdy z nich prowadzi Budokę na pewnej ścieżce, wszystkie one pokazują konkretny sposób; nie tylko w sztukach walki, ale także w życiu. Od japońskiego słowo „Dojo” oznacza „miejsce drogi”. To miejsce, w którym rozwijamy nasze umiejętności i wyostrzamy nasz charakter. Dlatego możemy powiedzieć, że Dojo jest miejscem szkolenia. Jednak dla nas w Shisei Ryu jest znacznie więcej. Oprócz fizycznego i dosłownego znaczenia tego słowa, myślimy o nim także jako o ludziach, którzy go tworzą. To dlatego, że każde miejsce istnieje, a my wszyscy połączeni razem, dajemy Dojo wyjątkową atmosferę i charakter. Takie miejsce to Seishin Dojo.

W języku japońskim Seishin oznacza oddane serce / umysł, prawdziwego ducha. W Seishin Dojo traktujemy to jako naszą filozofię korzeniową, gdzie każda osoba jest oddana szkoleniu i szkole. Przede wszystkim staramy się być sobie wierni w każdym aspekcie naszego życia, bez względu na to, jak trudne wydaje się to w danym czasie. Przez cały nasz trening utrzymujemy tradycję i bazujemy na zasadach naszego Dojo-Kun.

Szukaj doskonałości charakteru
Bądź szczera
Dążyć
Szanować innych
Rozwińcie samokontrolę
Oznacza to, że poprzez regularne szkolenia doskonalimy się i staramy się szanować otaczających nas ludzi. Stosujemy powyższe do wszystkich aspektów naszego życia.
Send feedback
History
Saved
Community